Klassikaline pediküür 19€

Naiste jalgade eest hoolitsemine hõlmab tervet hulka protseduure ja nõuab mitte vähem tähelepanu kui kätega töötamine. See hõlmab mitte ainult küünte korrigeerimist, vaid ka terapeutilist vanni, jalgade massaaži, kalluste, pragude ja vana naha eemaldamist. Üks kaasaegsetest tehnikatest, mis sobib peaaegu igale tüdrukule, on kombineeritud pediküür.

Meetodi eripära seisneb erinevate tehnikate elementide kasutamises. Mis konkreetsel juhul kombineeritud pediküüris sisaldub, otsustab meister koos kliendiga.

varieeruvus: kombineeritud pediküür on mugav, kuna võimaldavad teil iga tehnika jaoks sobivaid etappe teha ja koostada oma protseduuriplaan

efektiivsus: tehnika võimaldab küüsi korrastada

kättesaadavus: kombineeritud pediküüriteenuse taskukohane hind

vastupidavus: tulemuseks on korralikud küüned.

Hea spetsialist teeb kõik manipulatsioonid kiiresti, oskuslikult ja pakub protseduuri ajal mugavust.

Teenuse kirjeldus:

Enne töö alustamist peame eemaldama vana katte. Meie salongis kuulub see teenus hoolduskompleksi ja see ei mõjuta kulusid. Pärast järelejäänud laki eemaldamist alustab spetsialist töötlemist:

Nakkusohu kõrvaldamiseks desinfitseerib küünetehnik spetsiaalse desinfitseerimisvahendiga

Küüntele teeme soovitud kuju ja pikkuse, sileda serva, poleerime küüne pinna. Plaati töödeldakse kääride / viili / sobivate lõikuritega.

Eemaldame kutiikulat (eelnevalt võime kasutada eemaldusvedelikut), naha külgmistelt servadelt ja küünte põhjast. Kasutamee tõmblukke / pintsetid / manuseid.