Geellakki eemaldamine + maniküür + geellakk 17€

Geellakki eemaldamine

Tugevad ja ilusad küüned on kõigi inimkonna ilusa poole esindajate unistus. Kaasaegsed moe naised kasutavad sageli sellist keerukat ja vastuolulist protseduuri nagu küünte pikendamine. Kuid mõnel juhul on vajalik pikendatud küünte eemaldamine ja parem on kui seda teenus usaldada tõelistele spetsialistidele. Selliste küünte iseseisva eemaldamise korral on loodusliku küüneplaadi kahjustamise tõenäosus suur.

Geelküünte eemaldamine pole lihtne protseduur. Asi on selles, et geel praktiliselt ei pehmene, seetõttu on seda võimatu mehaaniliselt eemaldada.

Klassikaline maniküür geellakkiga

Kõigi pakutavate teenuste hulgas on kõige populaarsem klassikaline/kombineeritud maniküür. Mis on selle omadused ja eelised – sellest räägime allpool.

Klassikalise maniküüri eelised:

Aparaadi maniküür on üks kõige praktiliseim uuendusi ilu ja küünte teenuse vallas, mis võimaldab teil saada täiusliku maniküüri kahjustamata küünte plaati ja servi. Protseduuride teostamisel kasutatakse kaasaegseid ning kvaliteetseid vahendeid. Geellakk annab naturaalsetele küüntele kauakestva värvipüsivuse, ei kahjusta küüsi ja kuivab kiiresti, kuna lakk kuivatatakse LED-lambi all mõne sekundiga.

Protseduur koosneb järgmistest etappidest:

  • küünte desinfitseerimine
  • küünte töötlemine ja neile vormi andmine 
  • kutiikula töötlemine
  • küüneplaadi ühtlustamine biogeeliga 
  • küünte katmine geellakiga (kliendi valikul ühevärviline kate, prantsuse maniküür, kerge disain)
  • kutiikula hooldus vitamiiniõliga